Electric Audio TAE 150 DV
Geïntegreerde versterker
€ 9490
Electric Audio TAE 150 DV – absolute controle zonder muzikale concessies
De Electric Audio TAE 150 DV is een geïntegreerde versterker die is ontworpen met één duidelijke ambitie: maximale controle, zonder dat muziek zijn natuurlijke flow verliest. In deze Double Vision-uitvoering wordt klassieke analoge versterkertechniek gecombineerd met een uitzonderlijk krachtige voeding. Het resultaat is een versterker die rust, transparantie en autoriteit samenbrengt in één coherent geheel.
Het audiosignaal loopt als eerste door een volledig passieve volumeregeling, opgebouwd met relais en uiterst nauwkeurige SMD-weerstanden. Hierdoor ontstaat perfecte kanaalgelijkheid, terwijl de volumeknop zelf niet in de signaalweg zit en uitsluitend als impulsgever fungeert. Daardoor blijft het signaal onaangetast, ook bij lage volumes. Bovendien kan per ingang het niveau worden aangepast, zodat verschillende bronnen exact op elkaar aansluiten.
Double Vision voeding en dual mono opbouw
Daarnaast onderscheidt de Double Vision-versie zich door een zwaardere voedingstransformator van 1000 VA en een verdubbelde condensatorbank van 160.000 µF. Hierdoor beschikt de TAE 150 DV over een grotere stroomreserve en een lagere interne impedantie. Het gevolg is een stabieler geluidsbeeld, betere micro- en macrodynamiek en meer controle bij complexe luidsprekerbelastingen.
Tegelijkertijd is de versterker volledig dual mono opgebouwd. Elk kanaal beschikt over een eigen signaalpad en eindtrap met zorgvuldig geselecteerde en gepaarde FET-transistoren. Daardoor blijven snelheid, fasegedrag en transparantie behouden, ongeacht volume of belasting.
Praktische match en gebruik
De Electric Audio TAE 150 DV voelt zich thuis met middel- tot laaggevoelige luidsprekers en blijft stabiel bij lastige impedantiecurves. Voor luisteraars die langdurig willen luisteren zonder scherpte, maar wél controle, timing en dynamiek zoeken, is dit een versterker die moeiteloos als eindstation kan fungeren.
Specificaties
- Type: geïntegreerde versterker, volledig dual mono
- Vermogen: 2 x 132 watt aan 8 ohm
- Vermogen: 2 x 366 watt aan 2 ohm (piek tot 520 watt)
- Maximale uitgangsstroom: 90 ampère per kanaal
- Voedingstransformator: 1000 VA (Double Vision)
- Condensatorbank: 160.000 µF
- Ingangen: 2 x RCA / XLR combi, 3 x RCA
- Uitgangen: RCA en XLR lijnuitgang, WBT luidsprekerklemmen
- Afmetingen: 435 x 195 x 390 mm
- Gewicht: 23,5 kg
Veelgestelde vragen
Voor welk type luidsprekers is de Electric Audio TAE 150 DV geschikt?
De TAE 150 DV is geschikt voor luidsprekers met een middelmatige tot lage gevoeligheid en voor systemen met een complexere belasting, waarbij controle en stabiliteit essentieel zijn.
Voor welk type luisteraar is deze versterker bedoeld?
Deze versterker is bedoeld voor luisteraars die een neutrale, gecontroleerde weergave zoeken met behoud van muzikaliteit, en die langdurig willen luisteren zonder luistermoeheid.
Is de Electric Audio TAE 150 DV getest door de vakpers?
Ja. De Electric Audio TAE 150 DV is beoordeeld door hifi.nl in hun review “Electric Audio TAE-150 DV-versterker: moet de spaarpot geopend worden?”. U vindt de test hier: hifi.nl review.
Wilt u deze versterker zelf ervaren?
De Electric Audio TAE 150 DV is te beluisteren in onze showroom in Kampen, uitsluitend op afspraak.
Wil je meer informatie over de Electric Audio TAE 150 DV?
Neem dan contact met ons op.
Bel 06-53486244 of mail naar info@novusaudio.nl.
Whatsappen kan natuurlijk ook: 06-53486244






















